Rezerwacja
Liczba nocy:
Liczba osób:
Kod rabatowy:

Pomoc

Najczęściej zadawane pytania:

Co jest wliczone w cenę?

Przy każdej kategorii pokoju i planie cenowym zawsze jest informacja o tym co zawiera cena. Większość planów cenowych obejmuje jedynie opłatę za nocleg. Wówczas w formularzu rezerwacji pojawi się pozycja:

"Rodzaj ceny: RO (Room Only)"

Mogą się jednak pojawić plany cenowe zawierające śniadanie (BB), śniadanie i obiad (HB) lub śniadanie objad i kolację (FB) . Na stronie perfecthotels.pl mozna również znaleźć ceny pakietowe. Wtedy w opisie planu cenowego zawsze będzie pełna informacja o usługach zawartych w cenie. Mogą to byc np. nocleg + śniadanie + kolacja + masaż.

Czy mogę zarezerwować pokój nie posiadając karty kredytowej?

Tak, na naszej stronie daliśmy możliwość wyboru formy płatności. Oprócz rezerwacji gwarantowanych kartą kredytową istnieje możliwość dokonania przedpłaty przy pomocy systemu bezpiecznych płatności DOTPAY. Wówczas wystarczy mieć konto bankowe z dostępem do bankowości internetowej. Przelewy za pośrednictwem tego systemu są bezpieczne i bardzo szybkie. System ten umozliwia potwierdzenie rezerwacji w ciągu kilku minut od dokonania przelewu.

W jaki sposób mogę się dowiedzieć, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?

W ciągu kilku minut od momentu dokonania rezerwacji na podany w trakcie procesu rezerwacji adres e-mail otrzymają Państwo potwierdzenie wraz z voucherem zawierające wszystkie szczegóły. Można również zadzwonić do recepcji i upewnić się czy rezerwacja została poprawnie dokonana.

Czy mogę anulować lub zmienić swoją rezerwację poprzez stronę perfecthotels.pl?

Nie, anulować lub zmienić rezerwację można jedynie telefonicznie lub mailowo w recepcji, w którym zarezerwowany został pokój.

Proszę pamiętać, że niektóre oferty cenowe na stronie perfecthotels.pl nie podlegają anulacji. Wówczas w trakcie rezerwacji system wyświetli informację OFERTA BEZZWROTNA. W przypadku zarezerwowania pokoi w ofercie bezzwrotnej  nie da się anulować rezerwacji bez ponoszenia kosztów.

Gdzie mogę znaleźć numer telefonu  i/lub adres mailowy?

W prezentacji każdego obiektu jest zakładka KONTAKT. Tam mozna znaleźć nasze dane teleadresowe.

W jaki sposób mogę sprawdzić, ile kosztuje pokój?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na naszej stronie. Po wprowadzeniu daty przyjazdu liczby noclegów i liczby osób i kliknięciu przycisku REZERWUJ NOCLEG, system wyswietli nam wszystkie pokoje i apartamenty dostepne w podanym terminie wraz z cenami i warunkami rezerwacji. Jeśli posiadają Państwo kod rabatowy to przed wyszukaniem dostępnych pokoi proszę wpisać go w odpowiednim polu. Wówczas ceny dostępnych pokoi zostaną automatycznie pomniejszone o przyznany rabat.

Wprowadzam dane karty kredytowej. Kiedy zostanie ona obciążona?

Jeśli wybrali Państwo pokój w planie cenowym STANDARD, który dopuszcza mozliwość bezkosztowego anulowania rezerwacji, wówczas karta nie zostanie obciążona. Recepcja dokona wówczas pre-autoryczacji karty na dwa dni przed przyjazdem. W przypadku rezerwacji pokoi w planie cenowym OFERTA BEZZWROTNA, karta kredytowa zostanie obciążona w dniu dokonania rezerwacji.

Czy wymagane jest wpłacenie depozytu lub przedpłaty?

Tak. Wysokość przedpłaty jest zdefiniowana dla każdego planu cenowego i w trakcie procesu rezerwacji system wyświetla informacje o wysokości przedpłaty.


hotele krakow ; Oferujemy apartamenty w Krakowie